Čo hovoria novomanželia?
Pozrite si, čo o mne hovoria tí, ktorí svoj veľký deň už prežili. Úprimné recenzie mladomanželov vám priblížia atmosféru, emócie a skúsenosti zo spoluprace so mnou.
- Pan Martinkovič nám hral na svadbe a nemohli sme byt viac spokojní. Viac na parkete ako za hlavný stolom 10/10. Môžem len odporúčať.🔥😊
Ďakujeme za SUPER zábavu, príjemnú spoluprácu a fantastickú ukážku profesionality. Srdečne ďakujeme! Odporúčam na 100%
Ďakujeme za skvelú atmosféru a zábavu na našej svadbe! Spokojní sme boli nielen my, ale aj naši hostia. Priateľský prístup, výborná komunikácia, Martin nám poradil ako si naplánovať harmonogram oslavy, prípadne čomu sa vyhnúť. Nemohli sme si lepšie vybrať, môžeme len odporúčať! :)
DJ Martina sme mali na svadbe. Odporúčam veľmi super prístup. Super hudba, osvetlenie. Vie poradiť čo robiť a čo nerobiť. Ďakujeme :)
Martin sa o zábavu staral na viacerých významných udalostiach v mojom živote, bola to stužková a aj svadba. Martin je profesionál, má cit a veľmi dobre vie zvoliť playlist tak aby zabavil všetkých hostí. Má skúsenosti na rozdávanie a vie veľmi dobre poradiť a počas akcie je vždy nápomocný a ochotný vyhovieť tak aby boli všetci spokojní. Môžem ho len odporúčať.
Hral nám na plese, dokázal rozprúdiť poriadne zábavu. Zdvihol všetkých zo stoličiek. Naozaj odporúčam. Veľmi sme sa bavili aj my aj on. Vidno že ho práca baví. Ďakujeme :)