Martin Martinkovič

DJ na Vašu svadbu

DJ na svadbu

DJ na svadbu s viac ako 23 ročnými skúsenosťami

Svadba je veľkolepá a jedinečná životná udalosť a preto si zaslúži aj špeciálnu pozornosť. V mojej osobe nájdete nielen profesionálneho DJ-a s dlhoročnými skúsenosťami. Váš veľký deň “D” Vám pomôžem prežiť s čo najhladším priebehom. Prekonzultujem s Vami Vaše predstavy o svadobnom večeri, poradím Vám, počas svadby uvádzam jednotlivé body svadobného programu, pripravujem playlist na mieru mladomanželov a ich hostí, ale aj pohotovo reagujem počas hrania na základe toho čo sa na parkete deje. Môj repertoár je široký a viem sa prispôsobiť každej situácií. Skúsenosti z viac ako 400 domácich, ale aj medzinárodných svadieb Vám garantujú profesionálny prístup a zaručenú spokojnosť.

Ozvučenie a osvetlenie svadobnej sály

Ponúkam Vám ozvučenie a osvetlenie svadobnej sály v troch základných balíčkoch, ale aj šité na mieru. Jeden z balíčkov „základ“, „štandard“ alebo „luxus“ Vám určite splní Vaše očakávania. Pre konkrétnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať s nezáväzným dopytom.

Doplnkové služby

  • Tanec v oblakoch – plazivý dym pre Váš mladomanželský ale aj polnočný tanec zaručí nezabudnuteľný zážitok Vám a aj Vašim hosťom. Stroj vytvára hustý prízemný dym, ktorý dodá čaro každému tancu. Vznášajte sa po tanečnom parkete a užívajte si jedinečný okamih s Vašim partnerom.

 

  • Iskrové fontány – vďaka profesionálnym výrobníkom studených iskier, ktoré sú nehorľavé, bez dymu a úplne bezpečné môžete pridať špeciálny efekt v interiéry pri Vašom prvom mladomanželskom tanci alebo krájaní svadobnej torty, ale aj večerným fotkám v exteriéri.

 

  • Ozvučenie svadobného obradu – doplnkové technické zabezpečenie, ktoré sa zameriava hlavne na civilné obrady a ozvučenie oddávajúcich, aby každý z pozvaných zreteľne počul celý priebeh obradu.

 

  • Ozvučenie svadobnej kapely – v prípade, že si zvolíte na Vašu svadbu aj živú hudbu, zabezpečím Vám jej ozvučenie podľa požiadaviek kapely.
Elena K.
Read More
“Pán Martinkovič naozaj rozumie svojmu remeslu a cítiť, že svoju prácu robí s radosťou a na 100%. Ďakujeme za osvetlenie a hudbu na profesionálnej úrovni, za skvelé tipy a kontakty a hlavne perfektnú zabavu 😉 !”
Janeete J.
Read More
“Ďakujeme za SUPER zábavu, príjemnú spoluprácu a fantastickú ukážku profesionality. Srdečne ďakujeme! Odporúčam na 100% “
Júlia K.
Read More
“Ďakujeme za skvelú atmosféru a zábavu na našej svadbe! 🙂 Spokojní sme boli nielen my, ale aj naši hostia. Priateľský prístup, výborná komunikácia, Martin nám poradil ako si naplánovať harmonogram oslavy, prípadne čomu sa vyhnúť. Nemohli sme si lepšie vybrať, môžeme len odporúčať! :)”
Petra. A.
Read More
“DJ Martina sme mali na svadbe. Odporúčam veľmi super prístup. Super hudba, osvetlenie. Vie poradiť čo robiť a čo nerobiť. Ďakujeme:)”
Dalibor M.
Read More
“Martin sa o zábavu staral na viacerých významných udalostiach v mojom živote, bola to stužková a aj svadba. Martin je profesionál, ma cit a veľmi dobre vie zvoliť playlist tak aby zabavil všetkých hostí. Ma skúsenosti na rozdávanie a vie veľmi dobre poradiť a počas akcie je vždy nápomocný a ochotný vyhovieť tak aby boli všetci spokojní. Môžem ho len odporúčať.”
Ľubica B.
Read More
“Hral nám na plese, dokázal rozprúdiť poriadne zábavu. Zdvihol všetkých zo stoličiek. Naozaj odporúčam. Veľmi sme sa bavili aj my aj on. Vidno že ho práca baví. Ďakujeme :)”
Júlia K.
Read More
“DJ-a Martinkoviča môžeme len odporúčať. Priateľský prístup, výborná komunikácia, skvelé tipy a rady pri plánovaní svadobnej oslavy. Ďakujeme za skvelú atmosféru a zábavu na našej svadbe! ☺️”
Lukáš L.
Read More
“Fantastická svadba v Prešove aj vďaka Dj Martin Martinkovic. Odporúčame 😊”
Zuzka L.
Read More
“Vrelo odporúčam, skvelá spolupráca a obrovská profesionalita, pre nás jednička, a zároveň spätná väzba od našich hostí o vygradovanej zábave to len potvrdzuje 👌”
Ellena K.
Read More
“Pán Martinkovič je skúsený kompetentný dídzej so správnym citom pre výber hudby pre svoje publikum. S manželom sme využili jeho služby v roku 2016 pri príležitosti našej svadby v hoteli Bellevue. Po kontaktovaní sa s ním, nám navrhol osobne stretnutie, na ktorom sa dojednali detaily priebehu svadby a jej hudobného sprievodu. Pán Martinkovič sa nieleže snažil čo najviac vyhovieť našim predstavám, ale profitovali sme aj z jeho dobrých rád na základe dlhoročných skúseností. Potrebné ozvučenie a osvetlenie miestnosti bolo pripravené už deň pred svadbou, čo nás milo prekvapilo a hlavne svedčí o jeho profesionalite. Asi najviac sme si cenili, že sa pán Martinkovič v priebehu večera snažil rôznorodou hudbou ,,vytiahnut" všetkých hostí na parket. Som rada, že máme touto cestou príležitosť sa mu ešte raz za krásnu svadbu poďakovať!”
Ladislav S.)
Read More
“Od prvého stretnutia pro klientsky prístup Dj Martina nás presvedčil, že sme si vybrali správne. Celý večer tam bol pre nás a hral pre nás a naších hostí. Zabávali sme sa do rána až kým čašníci nepovedali dosť! 😀 Ďakujeme a určite odporúčame. S pozdravom L&M prajú všetko dobre 🙂”
Dominika S.)
Read More
Za skvelú zábavu na našej svadbe môžeme vďačiť DJ Martinovi. Vďaka jeho mnohým skúsenostiam nám skvele radil. Sála bola krasne osvetlená. 🙂 nožičky od tancovania boleli. Ďakujeme. Všetko bolo skvele.”
Miroslav B.)
Read More
“Chcem sa poďakovať DJ Martinovi za skvelu atmosféru, ktorú vycaril na našej svadbe. Vyzdvihujem hlavne profesionalitu a cit pre výber správnej hudby, aby sa dav zabával. Ďakujeme Miro + Katka”
Martin H.
Read More
“Obrovská spokojnosť - dj bol na našej svadbe...maximálna profesionalita...zábava až do skorého rána. odporúčam!!”
Anna D.
Read More
“Odporúčanie a kontakt na Martina sme dostali sprostredkovane a sme velmi radi ze mal voľný termín na našu svadbu pretože sme boli s jeho prácou veľmi spokojní. Už prvý kontakt svedčal o jeho profesionalite a aj o tom že je to človek s ktorým sa dá na veciach dohodnúť. Bol veľmi príjemný, flexibilný a komunikácia prebehla bez problémov aj na diaľku. Na svadbe sa hostia veľmi dobre bavili a to bol náš cieľ. Martina určite odporúčame a bookli by sme ho znovu. Ďakujeme !!! A + T”